trende

Taş Halı Ofis Ve Showroom Kaplama

Taş Halı Ofis Ve Showroom Kaplama
28.10.2022
117

Taş halı ofis ve showroom kaplama uygulaması görselliğe önem veren işletme sahipleri tarafından en sık tercih edilen zemin kaplama uygulamasıdır. Bunun yanı sıra ateşe dayanıklı, çevre dostu ve materyal yapısından ötürü çevreye koku koku yaymayan bir zemin sistemidir. Taş halı zeminler doğal kuvars taşlarından oluşur. Doğal taşların estetik görünümü yanı sıra bu zemin kaplama uygulamamızın avantajlarını sizler için aşağıda maddeledik.

 • Anti bakteriyel olması
 • Kimyasallara karşı dayanıklı olması
 • Kolay temizlenmesi
 • Darbelere ve kaymalara karşı dayanıklı olması
 • Doğal görünüme sahip olması
 • Uzun ömürlü olmasıYüzey dayanıklıdır ve aşınmalar önlenir.
 • Kirlilik durumu yaşanmaz.
 • Araç trafiği performansına dayanıklıdır.
 • Garajda çatlak ve lekelerin oluşumunu engeller.

En belirgin özelliklerindendir. Natural, estetik bir zemin yapısına sahip olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir ticari alanlarınız için taş halı uygulaması keşif talep edebilir ve ya uygulama hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

TAŞ HALI GARAJ KAPLAMA

Garaj zeminleri araç hareketliliğinden dolayı hep bir basınç durumu ile karşı karşıyadır. Bu da garaj zemininin her zaman çok iyi dayanıma sahip olması gerekliliğini gösterir. Garajlar için önerilen zemin sistemlerinde özellikle hava koşullarına bağlı olarak kullanılabilirliğe engel olabilecek her senaryoya işlemler sırasında tedbirler alınmalı müşteri memnuniyeti sağlanmalıdır. Garaj ya da otopark alanları gibi yerlerde sağlıklı bir zemin kaplama yapılmasını isteyen müşterilerimizin zemin döşeme uygulamalarında yeteri düzeyde bilgi, tecrübe ve teknik imkanlara ile her zaman hizmetinizdeyiz.

Neden Garajlarda Taş Halı Zemin Kaplama Tercih Edilmelidir?

Standart garaj kaplamalarının yanı sıra taş halı garaj kaplama uygulaması dayanıklılık ve uzun ömürlü olması en belirgin özelliklerindendir. Leke tutmaması, kaymaz olması, toz tutmaması , görüntüsü ve özel alanınıza vereceğiniz en dayanıklı ve estetik yapı hizmetlerimizden biridir. Garajınız çok daha temiz, şık, modern ve farklı görünecektir.

⦁ Sıvı Geçirmez
Taş halı, garaja girecek olan tüm araç ve ekipmanları ile dahil olmak üzere (Su,yağ, frenden çıkan sıvılar, yakıt). Bunun yanı sıra kimyasal olan tüm maddelere karşı dirençlidir. Bu şekilde yüksek izolasyon görevini tam anlamı ile sağlar.

⦁ Uzun Ömürlü
Taş halı zemin kaplama sayesinde garaj yüzeylerinde oluşabilecek hasarlar en aza indirgenir. Standart bir beton uygulamasına kıyasla 2-3 kat daha fazla dayanıklılık sağlar. Bu da zeminimizin uzun ömürlü olduğunun göstergesidir.

⦁ Parlak Görünüm
Garaj zeminleri taş halı sayesinde son derece parlak ve şık bir görünüme sahiptir. Bu parlaklık estetiklik ve modern görünümlü lüğün simgesi şeklindedir. Doğal parlaklığı sayesinde ekstra bir parlatma ya da cilalama gereksinimi olmaz.

⦁ Kolay Uygulama
Taş halının garaja uygulanması son derece kolay ve hızlıdır. Garaj en kısa zamanda kullanıma hazır hale getirilir.

⦁ Estetik Görünüm
Taş halı garaj zemin kaplaması geniş bir kataloğa sahiptir. Kişiselleştirilebilir olması önemli özelliklerindendir. Sıradışı tasarımlara açık olan bu zemin kaplama uygulamasında alan eskisinden daha modern, kaliteli ve şık bir görünüme sahip olur.

⦁ Hijyenik ve Kolay Temizlenir
Taş halı garaj kaplama zemin uygulamasında temizlikte kolay olduğu kadar ekonomiktir. Standart bir temizlik malzemesi ile temizliği yapılabilir. Dayanıklılık özelliği sayesinde kimyasallara ve yağ lekelerine karşı sonsuz dayanıklılığa sahiptirler.

Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Mihrab Zemin
  Mihrab Zemin
  Merhaba.
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?