trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Firmamız, 2000 yılında faaliyete başlamış, zemin kaplama ve zemin silim sektörlerinde verdiği başarılı hizmet ile büyük bir firma haline gelerek 2022 yılında yüz bin metre kare seviyesine ulaşmıştır. 2018 yılından sonra, birçok yabancı firmayla distribütörlük anlaşmaları yapan firmamız, yurt içi tanıtım ve reklam çalışmalarına ise ağırlık vererek firma tanıtımını sağlamıştır.

Yaptığı tanıtım sayesinde Mihrab zemin, Türkiye’de zemin kaplama uygulamaları ile özdeşleştirilerek marka haline gelmiştir. Taş halı zemin kaplama uygulaması, 2019 yılından itibaren taş halı zemin uygulaması olarak kabul görmesi sonucunda bulunduğu sektöründeki konumunu sağlamlaştırmıştır. Uygulamanın ana malzemesi olan epoksi reçine üretimine başlayan firmamız, uygulama hizmeti veren firmalara malzeme tedarikçisi olmuştur.

Taş halı zemin kaplama sektöründe kazandığımız tecrübe ve sahip olduğumuz geniş ürün yelpazesi ile istekleriniz doğrultusunda sizlere yardımcı olmanın haklı gururunu yaşadık ve yaşayacağız. Bugüne kadar müşteri memnuniyetine daima önem veren ve kendisine ilke edinen firmamız, tüm yönetici ve çalışanları ile bu ilkeye sadık kalarak aynı hassasiyetle çalışmalarına devam etmektedir.

Whatsapp
Mihrab Zemin
Mihrab Zemin
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?