trende

Taş Halı Havuz Kenarı Kaplama

TAŞ HALI HAVUZ KENARI  KAPLAMA

Taş Halı havuz kenarı kaplama uygulaması kaymaya karşı yüksek performans sağlayan türlerden biridir. İç alan ya da dış alan fark etmeksizin güneş ışınlarına, soğuk havaya karşı dirençlidir. Taş halı günümüzde birçok alanda yaygın olarak kullanılmaktadır ki; bunlardan biri de havuzlardır. Taş halı havuz kenarı kaplama dekoratif açıdan da güçlü bir özellik katar. Görünüm açısından hem doğal hem de hoş bir görüntü sağlanır. Bu noktada diyeceğimiz şudur ki; taş halı zemin kaplama işini kesinlikle uzmanına bırakmalısınız.STONE CARPET HAVUZ

Neden havuz kenarlarında Taş Halı Zemin Kaplama Tercih Edilmelidir?

  • Çünkü şık ve doğal görüntüyü bir arada sunma potansiyeli vardır.
  • Çünkü dış etkenlere ve UV ışınlarına karşı dayanıklılık ve direnç gösterir.
  • Güneşten,rüzgardan etkilenmez
  • Kolay temizlenebilir, leke barındırmaz
  • Kayma yapmaz

Taş halı zemin uygulaması için en iyi sonuçlar  alanın özenli bir şekilde analiz edilmesi ve hazırlanması gereklidir. Tam anlamı ile hazır olan zemin en güzel şekilde yapılan çalışmayı gösterir. Uzman ekiplerimiz çerçevesinde taş halı uygulamaları özenli bir çalışma sistemi içerisinde gerçekleşmektedir. Bu yönde bilgi ve hizmet almak isterseniz firmamızla iletişim kurmanız yeterli olacaktır.STONE ART UYGULAMA

TAŞ HALI HAVUZ KENARI KAPLAMA FAYDALARI 

Taş halı havuz kenarı kaplama sınırsız desenlerde ve motiflerdedir. Taş halı havuz kenarı kaplama bu açıdan tam bir görsellik şovu sunar. Sağlığa zarar vermemesi, güvenli olması, kötü koku vermemesi ve kaygan olmaması öncelikli faydaları arasındadır. Güneşin etkisiyle sararma durumu yaşanmaz, rutubet oluşumundan uzaktır. Taş halının neme dayanıklılık özelliği çürüme,çamurlaşma ya da küflenmeye karşı ciddi bir önlemdir.

  • Kaymazlık Özelliği 

Taş halı uygulaması sayesinde kaymazlık etkisi dört dörtlüktür.

  • Leke tutmaz

Stone carpet havuz kenarı kaplama uygulaması ile leke tutmayan , temizliği son derece kolay olan bir alan ile tanışılır. Periyodik olarak hijyene tabi tutulması gereken havuzlarda kimyasal ilaçlamaların yaratacağı aşınmalar taş halı sayesinde uzak ihtimaldir. Bu da uzun ömürlü bir kullanım demektir.

  • Estetik görüntü

STONE CARPET VİLLA

Taş halı havuz kenarı kaplama sağlamlığı ve fonksiyonel açıdan kapsamlığı yanı sıra gerek renk gerekse modern seçenekleri ile tam estetik görüntü harikasıdır.  Taş zeminler diğer kaplama türleri kıyaslandığında her an cilalımışçasına parlak görüntüsü ile fark yaratır.

Havuz kenarı kaplamaları ; havuzun inşaatı bittikten sonra boyutuna göre kaplanması için yapılacak olan seçimlerdir. Bu seçimler arasında mozaik, seramik, porselen olabileceği gibi günümüzde en çok taş halı tercih edilmektedir. Neden? Çünkü taş halı zemin kaplamada kayganlık özelliği yoktur. Bu da havuz kaplama için biçilmiş kaftandır. Havuz kenarı kaplama malzemesi havuzun kullanım amacı, fiziki anlamda şekli,kullanılacak süresi gibi detaylarına bağlı olarak seçim yapılır. 

TAŞ HALI HAVUZ KENARI KAPLAMA UYGULAMASI 

Havuz kenarı için kaplama malzemesi seçiminde taş halı zemin kaplama tercih edildiğinde yüzeyin temiz ve işleme hazır halde olması gereklidir. Havuz içi kaplamalarda seçilecek ürün suya, kimyasallara ve hava koşullarına uyumlu olmalıdır ki ; taş halı seçimi en doğru seçimdir. Havuz kenarına özel kaymaz zemin kaplaması olan Taş Halı uygulaması tam bir yenilik , bir estetik harikası , bir dayanıklılık örneğidir. Havuzlar özellikle yaz aylarındaki hareketli döneme girilmeden gerek görünüm gerek kullanım açısından taş kaplama yöntemleri ile tasarlandığında en kullanışlı hale getirilmiş olur.FİYAT

Taş halı havuz kenarı kaplama ile hem ekonomik, hem şık , hem kullanışlı unsurlar zinciri içerisinde bir seçim yapılmış olur. Taş halı zemin kaplama uygulamasının havuza yansıması büyük bir ihtişam örneğidir. Deyim yerindeyse estetik bir görünüm için son dokunuştur. Havuz kenarı kaplamalarında  öncelik her zaman malzemenin kaliteli ve sağlam olarak seçilmesidir. Böylelikle çalışmanın bütünü artı ve eksisi ile ilerler.

Taş halı havuz kenarı kaplama fiyatları yapılacak alana göre değişkenlik gösterir. Burada önemli olan zeminin durumu ve keşif sonrası belirlenen detaylardır. Zeminin eğiminden ölçüsüne kadar her detay fiyatı etkileyen unsurdur. Bu kapsamda tecrübemizle, profesyonelliğimizle, başarı dolu hikayelerimizle sadece telefonun diğer ucunda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Firmamız bünyesinde taş halı zemin kaplama işlemleri en özenli şekilde en profesyonelce yapılmaktadır. Bizden alacağınız destek ve güvenle havuzlarınıza çok daha şık görüntüler kazandırabilirsiniz. En iyi kaliteyi, en tasarruflu şekilde bizden alabileceğinizi unutmayın. Birikimimizle ve tecrübemizle zeminlerinizin çözümü bizdedir.

Whatsapp
Muhammet Gökdemir
Muhammet Gökdemir
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabilirim ?