trende

Taş Halı Uygulaması

Taş Halı Showroom Kaplama

Taş halı uygulaması görselliğe önem veren işletme sahipleri tarafından en sık tercih edilen zemin kaplama uygulamasıdır. Bunun yanı sıra ateşe dayanıklı, çevre dostu ve materyal yapısından ötürü çevreye de koku vermeyen bir zemin sistemidir. Taş halı zeminler doğal kuvars taşlarından oluşur. Doğal taşların görüntüsü oldukça estetik ve sıradışır.
⦁ Antibakteriyel olması, kolay temizlenmesi
⦁ Kimyasallara karşı dayanıklı olması
⦁ Konforlu olması
⦁ Darbelere ve kaymalara karşı dayanıklı olması
⦁ Ses ve ısı yalıtımına sahip olması
⦁ Uzun ömürlü olması


en belirgin özelliklerindendir. Natural, estetik bir zemin yapısına sahip olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

taş halı uygulaması

TAŞ HALI GARAJ KAPLAMA

Garaj zeminleri araç hareketliliğinden dolayı hep bir basınç durumu ile karşı karşıyadır. Bu da garaj zemininin her zaman çok iyi planlamaya sahip olması gerekliliğini gösterir. Garajlar için önerilen zemin kaplaması,özellikle hava koşullarına ve basınca uygun esneklik, sert ve dayanıklı bir seçenek olmalıdır. Garaj ya da otopark alanları gibi yerlerde sağlıklı bir zemin kaplama ile yapılmaması kirliliklere yol açar ve dayanıklılık zamanla düşmeye başlar. Bu aşamada taş halı garaj kaplama için deyim yerindeyse biçilmiş kaftandır.

Neden Garajlarda Taş Halı Zemin Kaplama Tercih Edilmelidir?
● Yüzey dayanıklıdır ve aşınmalar önlenir.
● Kirlilik durumu yaşanmaz.
● Araç trafiği performansına dayanıklıdır.
● Garajda çatlak ve lekelerin oluşumunu engeller.

Taş halı garaj kaplama hizmetimizde her zaman nitelikli ve alanlarınıza uygun çözümlerimizle %100 müşteri memnuniyeti ile yanınızdayız. Mihrab zemin, profesyonel ve tecrübeli bir ekipten oluşur. Taleplerinizi ve ihtiyaçlarınızı Mihrab zemin ile kaliteli, sürdülebilir, uzun ömürlü ve uygun fiyat garantisiyle karşılamaya hazırız.

TAŞ HALI GARAJ KAPLAMA FAYDALARI

Standart garaj kaplamalarının yanı sıra taş halı garaj kaplama uygulaması dayanıklılık ve uzun ömürlü olması en belirgin özelliklerindendir. Leke tutmaması, kaymaz olması, toz tutmaması , görüntüsü ve özel alanınıza vereceğiniz en dayanıklı ve estetik yapı hizmetlerimizden biridir. Garajınız çok daha temiz, şık, modern ve farklı görünecektir.

⦁ Sıvı Geçirmez
Taş halı, garaja girecek olan tüm araç ve ekipmanları ile dahil olmak üzere (Su,yağ, frenden çıkan sıvılar, yakıt). Bunun yanı sıra kimyasal olan tüm maddelere karşı dirençlidir. Bu şekilde yüksek izolasyon görevini tam anlamı ile sağlar.

⦁ Uzun Ömürlü
Taş halı zemin kaplama sayesinde garaj yüzeylerinde oluşabilecek hasarlar en aza indirgenir. Standart bir beton uygulamasına kıyasla 2-3 kat daha fazla dayanıklılık sağlar. Bu da zeminimizin uzun ömürlü olduğunun göstergesidir.

⦁ Parlak Görünüm
Garaj zeminleri taş halı sayesinde son derece parlak ve şık bir görünüme sahiptir. Bu parlaklık estetiklik ve modern görünümlü lüğün simgesi şeklindedir. Doğal parlaklığı sayesinde ekstra bir parlatma ya da cilalama gereksinimi olmaz.

⦁ Kolay Uygulama
Taş halının garaja uygulanması son derece kolay ve hızlıdır. Garaj en kısa zamanda kullanıma hazır hale getirilir.

⦁ Estetik Görünüm
Taş halı garaj zemin kaplaması geniş bir kataloğa sahiptir. Kişiselleştirilebilir olması önemli özelliklerindendir. Sıradışı tasarımlara açık olan bu zemin kaplama uygulamasında alan eskisinden daha modern, kaliteli ve şık bir görünüme sahip olur.

⦁ Hijyenik ve Kolay Temizlenir
Taş halı garaj kaplama zemin uygulamasında temizlikte kolay olduğu kadar ekonomiktir. Standart bir temizlik malzemesi ile temizliği yapılabilir. Dayanıklılık özelliği sayesinde kimyasallara ve yağ lekelerine karşı sonsuz dayanıklılığa sahiptirler.

Mihrab zemin dinamik, tecrübeli ve en önemlisi “İyi İş Politikası”na sahip kemik kadrodan oluşur. Merak ettiğiniz tüm bilgi ve sorular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp
Muhammet Gökdemir
Muhammet Gökdemir
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabilirim ?